451-172-891

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

82-300 Elbląg

ul. Malborska 93A

OGRODZENIA FRONTOWE PIONOWE

Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe to tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu. Przezierne, pionowe układy wzbogacone zostały zróżnicowanymi elementami ozdobnymi i kilkoma rodzajami grotów do wyboru. Bogate wzornictwo i kolorystyka, wysoka jakość oraz skuteczne zabezpieczenie przed korozją to cechy, które pozwalają wykorzystywać Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe zarówno na prywatnych posesjach, jak i przy firmach czy zakładach przemysłowych. Dzięki różnym rozstawom kształtowników można wybrać model, który zapewni nam, w miarę potrzeb, poczucie prywatności albo wyeksponuje nasz dom i ogród.

AGAT

Klasyczna forma Agatu nadaje się do każdej strefy przydomowej. Minimalistyczny design przęseł, dostępnych w formie prostej lub wypukłej i szerokiej gamie kolorystycznej, z grotem w górnej części ogrodzenia, stanowi propozycję ponadczasową. Sprawdzi się w przypadku zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa.

PRZĘSŁA

TRAWERTYN PLUS

TRAWERTYN 200/P-10

SYSTEMY
AMETYST

Rodzaj ogrodzenia ceniony przez Klientów zarówno ze względu na swoją prostą formę, jak i funkcję. Z racji zagęszczenia kształtowników w dolnej części przęsła stanowi idealny wzór dla osób posiadających mniejsze czworonogi. Jeden z pierwszych wzorów z gamy ogrodzeń NOF.

PRZĘSŁA

TRAWERTYN PLUS

TRAWERTYN 200/P-10

SYSTEMY
ONYKS

Prosty design Onyksu tworzą zagęszczone profile w parach, które można uatrakcyjnić szeroką gamą grotów. Ponadczasowy wygląd sprawia, że może być z powodzeniem stosowany wokół budynków różnego typu – prywatnych, publicznych, przemysłowych, ale także przy parkach i terenach rekreacyjnych.

PRZĘSŁA

TRAWERTYN PLUS

TRAWERTYN 200/P-10

SYSTEMY
SZMARAGD

Przejrzysty design tego modelu został podkreślony elementem ozdobnym. Zwieńczony grotem wybranego kształtu stanowi doskonałe uzupełnienie dla klasycznych form architektonicznych.

PRZĘSŁA

TRAWERTYN PLUS

TRAWERTYN 200/P-10

SYSTEMY
Formularz kontaktowy